aboutus
Üretim hattı

Biz, Xi'an Xuchen Optoelektronik Technology Co, Ltd, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluşa sahibiz, lazer optik ve ışık kaynağı ürünlerinin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır.

Shaanxi Ruichen Optoelectronic Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Shaanxi Ruichen Optoelectronic Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Şirket mükemmel üretim ekipmanlarına ve üst düzey bir araştırma ve geliştirme, üretim, satış profesyonel ekibine sahiptir, zengin deneyime sahip mühendislere sahibiz, müşterilerle yakın bir şekilde çalışabilirler ve müşterilere talebin en iyi hizmetini sunarlar.

Shaanxi Ruichen Optoelectronic Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

 

Shaanxi Ruichen Optoelectronic Technology Co., Ltd. Shaanxi Ruichen Optoelectronic Technology Co., Ltd. Shaanxi Ruichen Optoelectronic Technology Co., Ltd. Shaanxi Ruichen Optoelectronic Technology Co., Ltd.
Fabrika fotoğraf Fabrika fotoğraf Fabrika fotoğraf
OEM / ODM

OEM ve ODM'yi destekliyoruz, Ismarlama seçeneğimiz müşterimizin çoğunda popülerdir.Müşteriler için ürünler yaratma konusunda çok deneyime sahibiz, ihtiyaçlarınıza uygun markalaşmayı elde etmek için mevcut çeşitli üretim teknikleri hakkında size tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Gelişmiş test ekipmanı, kalite güvencesinin temelidir.Şu anda boyut ölçümü, yüz ölçümü, eğrilik yarıçapı, odak uzaklığı, merkez sapma ölçümü, kaplama indeksi ölçümü, yüzey kalitesi ölçümü, açı ölçümü vb. Test edebiliriz. Ana test ekipmanı lazer interferometre, merkez ölçer, spektrofotometre, açı ölçer içerir. , dijital kumpas, mikrometre ve diğer yerli ve yabancı test cihazları.

 

Shaanxi Ruichen Optoelectronic Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 

Ar-Ge

Müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunmak için, müşteri uygulama parametrelerine ve belirli teknik göstergelere göre, lazer ölçüm cihazı ve araştırma ve geliştirme merkezinin mükemmel laboratuvarına ve uluslararası ileri düzeyine sahibiz.

 

İletişim bilgileri